Polecamy: �yczenia na bo�e narodzenie - sms na bo�e narodzenie

Darmowe SMS

+ Ascii (50)
+ Bez cenzury (273)
+ Cytaty (300)
+ Definicje (74)
+ Drinki (39)
+ Graffiti (148)
+ Infolinia (38)
+ Mdre (440)
+ Miosne sms (450)
+ Na dzie dobry (11)
+ Na dobranoc (110)
+ Odzywki (181)
+ Podzikowania (15)
+ mieszne (309)

yczenia SMS

+ Boe Narodzenie SMS (218)
+ Zaoszczd na zakupach!ceneo
+ Dzie Kobiet (48)
+ Dzie Matki (54)
+ Imieninowe (95)
+ Jubileuszowe (6)
+ Na 18-stk (28)
+ Rocznica lubu (6)
+ Narodziny Dziecka (6)
+ lubne (15)
+ Sylwestrowe (110)
+ Urodzinowe (131)
+ Wielkanocne (100)

Dodatki GSM

+ Darmowa bramka sms
+ Komercyjna
+ Flash SMS

�yczenia z okazji dnia kobiet - �yczenia sms na dzie� kobiet

Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie miłe zalety, niech z Ciebie nadal będzie Ideał kobiety.
Każdego roku jest taki 8 dzień Mimo, że zimowy To piękny jak wspaniały letni sen,Choć to tylko dzień marcowy.W takim dniu każdy Ci życzy, co tylko może Ja, korzystając z tej sposobności Życzę Ci w tej białej puchowej porze Dużo Słońca i Radości I aby wszystko, co sobie wymarzysz się spełniło No i żeby Szczęście na stałe z Tobą było.
Kiedy tylko widzę Cię,nie tylko moje serce drgnie,oglądam Ciebie w zachwycie i podkochuję się skrycie.Bogaty i biedny się przekona,jakim wielkim skarbem jest Ona.Kobieta uwiedziona.Ile w sobie czaru ma,komu może dziś go dać?Elegancka suknia na niej - to atut pięknej damy,tani sweterek w jej guście,swój urok ma oczywiście .Ach Kobieto - kto Cię zna?
Kobieta - to piekło,czy słodki piernik w miodzie,to uśmiech poranka,samochód - dobra marka,jajecznica na śniadanie,czy czyste co dzień ubranie?A może zmora zielona,przy której każdy kona,czy trucizna w galaretce,niech spróbuje kto zechce.Dla mnie jesteś:słodki piernik w miodzie,uśmiech poranka,samochód - dobra marka,jajecznica na śniadanie i czyste co dzień ubranie!Kocham Cię! Kochanie.
Kobieta- to piękny kwiat,to niedocenione zioło,które zajmuje cały świat,o którym się mówi wokoło.Mówi - nie znając istoty ciała,mówi - nie znając doliny duszy.Kobieta - to nie tylko kwiat,to kamień, co z czasem się kruszy.
Kobieta jest jak róża - na to ma kolce, by je owijać płatkami.
Kobieta najpiękniejszą jest,gdy kocha,to Anioł Niebieski, co zjawia się z rana, by do późnej nocy zostać z wybranym.To szczególne uczucie,czuć, że jest się przez taką Kobietę kochanym!
Kobiety to piękne nastroje,i duże życiowe wyboje.Matki Polki, Matki Królów,większa Pani - więcej bólu.Ja kocham kobiety skromne,inteligentne i rozsądne,taką kobietą jesteś TY,co spełnia wszystkie moje sny!
Kocham kobiety a zwlaszcza takie jak Ty. Wszystkiego Najlepszego.
Kochana stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesu, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.

Do ycze docz tapet!

zobacz wicej.. »

reklama
Copyright © bramka sms, Rzeszów 2008, Wykonanie: zdzislowicz.pl, Gosci on-line: 16, mapa