Polecamy: Na dobranoc SMS - na dobranoc na telefon

Darmowe SMS

+ Ascii (50)
+ Bez cenzury (273)
+ Cytaty (300)
+ Definicje (74)
+ Drinki (39)
+ Graffiti (148)
+ Infolinia (38)
+ Mądre (440)
+ Miłosne sms (450)
+ Na dzień dobry (11)
+ Na dobranoc (110)
+ Odzywki (181)
+ Podziękowania (15)
+ Śmieszne (309)

Życzenia SMS

+ Boże Narodzenie SMS (218)
+ Zaoszczędź na zakupach!ceneo
+ Dzień Kobiet (48)
+ Dzień Matki (54)
+ Imieninowe (95)
+ Jubileuszowe (6)
+ Na 18-stkę (28)
+ Rocznica Ślubu (6)
+ Narodziny Dziecka (6)
+ Ślubne (15)
+ Sylwestrowe (110)
+ Urodzinowe (131)
+ Wielkanocne (100)

Dodatki GSM

+ Darmowa bramka sms
+ Komercyjna
+ Flash SMS

Na dobranoc sms

Kiedy w nocy Cię odwiedzam, nie mogę się napatrzeć na Twą słodką minkę. Wiem wtedy że coś ładnego Ci się śni. Po cichutku zbliżam się do Ciebie, by dać buzi w czółko i szepnąć do uszka: śpij dobrze moja droga przyjaciółko.
Kolejny dzień dobiegł końca, nareszcie noc nastała co mogłaby trwać bez końca. Dzień może był miły, być może fatalny, dlatego najlepszy jest urok nocy. Pod moją opieką, odbędziesz podróż w nieznane światy, będziesz szczęśliwa i wreszcie radosna. Hmm to już jest wiosna.
Masę kształtów i obrazów na niebie powstanie, gdy jak kropki na niebie, gwiazdy połączysz. Masz zupełną dowolność, lecz czasu mało, możesz nie zdążyć zanim słonko wstanie.
Miej dziś sny najmilsze co można, niech pozytywną energią napełnią Twą duszę i na twarzy uśmiech na stałe zapiszą.
Choć na dworze zimno i pada, będziesz miała nockę milusią, kołderka zapewni ciepło, a ja się zajmę duszą. Sporo atrakcji Cię czeka więc jeśli nie śpisz jeszcze to już zmykaj, a jeśli już usnęłaś to rano czytając, wspomnij jak było, bo następne noce będą podobne.
Mikołaj raz w roku przybywa, przywozi prezenty a potem znika, magia świąt po roku dopiero powraca, ja odwrotnie do niego, w każdą noc Cię odwiedzam, sny słodkie zostawiam, przed wyjściem całuje w czółko i czekam na dzień spotkania naszego gwiazdeczko.
Moc gwiazd i księżyca blask, o Twoje sny dziś się troszczą, radością ugoszczą, pięknością napełnią, czułością obejmą, ciepłem nakryją, Twe sny umilą. Ja przejmę te zadania z rana.
Moja droga i przemiła, moja cudna i bajeczna, wiem że w życiu nie najlepiej, jednak wierz mi będzie lepiej. Nie łam się, ja na to nie pozwalam, nie niszcz się, ja do tego nie dopuszczę. Połóż się wygodnie i rozluznij, zapomnij o złych rzeczach, daj się poprowadzić, dziś do snów pięknych krajny postaram się Ciebie zaprowadzić. A jutro jak się zbudzisz też mnie za rękę trzymaj, poprowadzę Cię i w życiu do lepszego istnienia.
Mój Aniołku przesłodziutki, niech cudowne sny przyjdą Ci do główki.Niech przeróżne śnią się rzeczy, byle ładne i miłe, byś od świata choć na chwile, odpoczęła, głęboki oddech wzięła, odprężyła umysł oraz ciało, aby ten sen miło Ci się zawsze pamiętało.
Myszko chodz już z kotkiem spać, nie masz czego tu się bać. Kotek będzie bardzo miły, mocno myszkę do siebie przytuli.

Do życzeń dołącz tapetę!

zobacz więcej.. »

reklama
Copyright © bramka sms, Zobacz: kartony w Poznaniu, Rzeszów 2008, Wykonanie: zdzislowicz.pl, Gosci on-line: 4, mapa